Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinepretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: INDYWIDUALNY
50114 odwiedzin | wpisów: 133, komentarzy: 1164, obserwuje: 72
 

Dzień 405- jeszcze 11 dni

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Tyle zostało do przeprowadzki. Pędzimy z podłogami jak tylko się da. Kartony z płytkami ubywają, a ja dostaję alergii na dzwięk smarowanej płytki. Ale nie ma wyjścia. Korytarz pomalowałam cały na biało, w weeked majowy będę narzucać kolor. Zamówiłam montaż drzwi na 8 maja, które czekają już od lutego (czas tak szybko leci). Z płytkami mam poczucie, nasz dom jest jeszcze więszyblog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

Dzisiaj do późna praca, więć fugować będę jutro. Wolę po kawałeczku, by później się nie zachetać. Mąż stwierdził, że do  fugowania się nie zabiera. 


W weekend majowy mamy zamiar również złóżyć kuchnie. Nie będzie na tip to, bo jeszcze trzeba zamówić blat i sprzęty,ale szafki już ustawimy. Nie mogłam się powstrzymać, by nie rozerwać kawałka kartonu. I tak moim oczom ukazał się o to częściowo front. Bardzo mi się podobają. Nie mogę się doczekać, kiedy będą już złożone.

blog budowlany - mojabudowa.pl Miłego dnia :D


Dzień 396- tik tak, tik tak...

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

...bardzo szybko biegnie czas. 

Tydzień urlopu zleciał, a ja odnoszę wrażenie, że jesteśmy daleko w lesie. Podłogę w kuchni fugowałam dwa dni. Masakra. Wolałabym cały salon ofugować dwa razy niż ponownie kuchnie. Meble w kuchni muszą poczekać, bo niestety podłogę będę musiała jeszcze umyć 2 razy. Wychodzi cały czas biały nalot. Dobrze,że wcześniej były płytki impregnowane i woda z octem daje radę. Zamontowaliśmy za to lampki. Kuchnia puki co prezentuje się tak. blog budowlany - mojabudowa.plPłytki na zdjęciu świeżo umyte, fuga po wyschnięciu ma kolor bardziej biały. 

Z mebli złożyliśmy komodę i szafę do sypialni. W szafie zostało zamotować jeszcze drzwi,ale to zostawiliśmy sobie na poźniej.blog budowlany - mojabudowa.plKomoda ma 190cm szerokości. to nie jest jej docelowe miejsce. Będzie stała na wprost łóżka. 

Pomalowaliśmy także salon. Ile razy przeklnęłam,że aż taki jest duży. Malowanie sufitu koszmar.Ale już koniec. Po płytkach tylko pomalujemy jeszcze raz ściany. blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl

Płytki duże, ciężkie,więc wolniej się kłądzie. Najgorzej w korytarzu, bo dużo docienek. Teraz już powinno być trochę szybciej.

Ogólnie ostatnio sie trochę rozleniwiliśmy. Ponieważ nasz lokator zacznie mieszkać jednak od 1 czerwca, to trochę zwolniliśmy.  Wczoraj jednak usłyszałam od męża- Mam bilet miesięczny do 8 maja, może byśmy się 9 przeprowadzili, bym od 11 kupił miesieczny z domu?

Ok- w takim razie sprężamy pośladki i bierzemy się ostro do roboty. Data przeprowadzki 9 maja :D 

Oczywiście, to nie oznacza słodkiego lenistwa, bo do końca maja musimy zrobić zjazd,a potem jeszcze ogrodzenie. W między czasie trzeba zrobić 2 pokoiki, które straszą i garaż, to do lipca. Zobowiązanie wobec banku. Ale łatwiej będzie, jak już bedziemy mieszkać. Trochę ciężko się wraca po całym dniu roboty.

Pozdrowienia!


Dzień 389- 90% podłogi

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witajcie!


Wiosna zawitała na dobre. Od razu większy przypływ energii. Wczorajsza sobota nie tylko skończyła się u nas grillem, ale także skończyliśmy kłaść płytki w kuchni. Zostało tylko fugowanie. blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plZajeliśmy się też korytarzem,ale zdjęcia będą póżniej.


Miłej niedzieli :-)


Dzień 379- ziarnko do ziarnka...

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

...aż zbierze się miarka :) 

U nas w domu jak w przysłowiu. Tu kawałek zrobiony, tu kawałek zrobione. Po troszeczku wszędzie. Podłoga w korytarzu poszła narazie w odstawkę, ale z racji tego, że przyszły meble do kuchni:) I trzeba zrobić podłogę. Meble są porządnie spakowane,więc na efekt końcowy musimy wszyscy poczekać. 

Podłoga w kuchni wygląda w tej chwili takblog budowlany - mojabudowa.plPowiem,że nawet dobrze kładzie się te płytki. Robota idzie taśmowo,ale ze względu na rozmiar jest jak niekończąca się opowieść:) Mój mąż się śmieje,że będzie dużo zabawy przy fugowaniu. 

W między czasie nadałam kolor korytarzyku oraz zafugowałam te płytki, które do tej pory położyliśyblog budowlany - mojabudowa.plWiatrołap też doczekał się pierwszej warstwy kolorku, druga przyjdzie jak już będą podłogiblog budowlany - mojabudowa.plKolor to delikatny wrzos. Kupiłam farbę w castoramie, marka castorama i powiem, że bardzo dobrze się nią maluje i nawet ładnie kryje. nie pomalowana ściana po prawej stronie będzie otapetowana, ale ta musi bezwględnie poczekać na podłoge. Nie mniej jednak, jak się wchodzi do domu, jest zdecydowanie przyjemniej :)

A w następny weekend skręcać będziemy meble:)

Pozdrawiamy