Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinepretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: INDYWIDUALNY
50115 odwiedzin | wpisów: 133, komentarzy: 1164, obserwuje: 72

Dzień 150- wekendowe wycinanki, układanki

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Sobota i niedziela mega pracująca. Układałam z mamą styropian na poddaszu, dziś czuję się jakby mi ktoś kijem golfowym poobijał ciało. Poddasze skończone i praktycznie przygotowane pod wylewki. Nawet nie przypuszczałam,że to taka ciężka robota.
tak było w trakcieblog budowlany - mojabudowa.pl

Niestety po robocie nie miałam już siły wdrapać się by zrobić zdjęcie.
Jutro wynosimy graty z domu i czekamy na hydraulika laugh
 

Dzień 147 - tynki skończone

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Dzisiaj panowie skończyli. Rozliczyliśmy się i pojechali. Na pytanie mojego męża, czy jestem zadowolona (bo ja robiłam ostateczny odbiór), odpowiedziałam- nie wiem, nie znam się, chyba tak:)  Na razie schną sobie.

Mały pokój
blog budowlany - mojabudowa.pl

Widok na korytarzyk, po prawej łazienka, następnie wc, potem drugi mały pokojblog budowlany - mojabudowa.pl

I salon z kawałkiem kuchniblog budowlany - mojabudowa.pl

Przy okazji podjechałam dzisiaj zorientować się jak cenowo stoją parapety. Wstępnie wybrałam drewnopodobne, odporne na wilgoć. 3cm grubości, 350zł za m2 z montażem. Co przy średniej długości naszych okien, parapet średnio będzie kosztował 168zł. Może nie najtaniej, ale parapety piękne. Zamówienie będziemy dopiero składać za miesiąc, może coś się uda wynegocjować smiley

Pozdrawiam, mega zadowolona, ze już nie ma kabelków i pustakalaugh

Dla katarzyna1

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Nie wiem czy to wystarczy,ale jakiś zarys drenażu widać. Nie wiem dlaczego, nie zapisały mi się jeszcze 2 zdjęcia. Głębokość na jaką kopaliśmy, to miejscami 1,2, miejscami dużo płycej. Nasza działka jest ze sporym spadkiem, a musieliśmy spadek drenażu zrobić niestety w kierunku, gdzie było wyżej. Drenaż chyba się sprawdza, bo po ostatnich opadach deszczu, widać, że wody jest mniej na działce. Rur drenażowych nie owijaliśmy żadną geowłókniną, jest po całej głębokości przysypane żwirem. Jedynie przy podjeździe i od strony tarasu, będziemy geowłókninę rozwijać na żwirze i przysypywać ziemią, bo musimy zrobić podjazd.

A tak to wygląda od strony podjazdu
blog budowlany - mojabudowa.pl

Dzień 133- kończymy drenaż

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Witam!laugh
Tak jak w tytule, jesteśmy na końcówce drenażu opaskowego wokół domu. Z jednej strony, nie możemy na razie skończyć, do puki nie podłączą nam wody do domu. A na razie nie podłączą, bo co chwilę pada i nie da się wjechać na działkę. Z dobrych wieści w poniedziałek wchodzą tynkarze.Mają nakładać tynki ręcznie. 520m2, ma zająć im ok 2 tyg. 14,5 zł za m2 robocizny, materiały sami organizujemy. Ponieważ w naszych okolicach, średnio ceny wahały się od 27 do 29zł z materiałem, kupując sami materiał zaoszczędzimy ok 3tyś. Mam nadzieję, że ci panowie będą dobrze robili. Ogólnie troszkę późno zabraliśmy się za szukanie ekipy od tynków, a tych nie mieliśmy z polecenia. Terminy jakieś bardzo odległe, a przy naszym założeniu bożonarodzeniowym, tynki w listopadzie, nie wchodziły w gręwink 
Dzwonił do mnie również nasz murarz i 22 wrześnie gotowy jest do przyjścia i zrobienie nam elewacji, więc...będzie się działo.

Pozdrawiam wszystkich zaglądających i czytającychlaugh