Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinepretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: INDYWIDUALNY
50115 odwiedzin | wpisów: 133, komentarzy: 1164, obserwuje: 72

Beton

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

W oczekiwaniu na papierek, co by nie było,że  nic nie robię, załatwiłam już kierownika budowy- mam nadzieję, że z prawdziwego zdarzenia. 3 km od budowy, żeby nie było, że ma daleko i mu się nie chcę wink 2tyś- to chyba całkiem znośna suma ?

Betoniarnie też obdzwoniłam, za B25chcą 235netto- to dobra cena? Bloczek fundamentowy 2,6 z dowowozem i hdsem- bedziemy potrzebować aż 1500sztuk blush

Zbieram i liczę, aby tylko funduszy starczyło i śnieg nie spadł za wcześnie laugh


przemiła urzędniczka

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Pojechaliśmy z rana złożyć wniosek o pozwolenie, niestety było ledwo po 8, więc pani urzędniczka nie zdążyła zjeść pączka, to też nie była chętna przyjąć wniosek, z oporem widocznym przyjęła. Okazało się, że na szambo musimy uzyskać pozwolenie....Nie wiedzieliśmy akurat, bo z tego co wiem, to na oczyszczalnie ścieków przydomową wystarczy zgłoszenie, a na szambo nie. W związku z tym, potrzebny jest projekt szambasurprise Wystarczy szkic, ale musi być.. Pani chce i to jak najszybciej. Dobrze, że dokumenty przyjłęła. Na szczęście, jak tylko wyszliśmy ze starostwa, to zadzwoniłam do mojego projektanta i dzisiaj nam to załatwi.

Gapa ze mnie, bo nie zauważyłam,że prakuje nam decyzji o wyłączeniu z gruntów rolnych, na szczęście pan w geodezji zupełnie inny człowiek (uśmiechnięty, pomocny ). Na pytanie  jak długo sprawa będzie załatwiana, popatrzył na mnie i mówi  (enlightenedtu sobie myślę, kurcze 2 tygodnie w placy) 10-15 minut cool. W czwartek jadę dowieźć szambo. Czas rozpatrzywania wniosku o pozwolenie około miesiąca i mam nadzieję, że tak będzie laugh

Trzymajcie kciuki!

Miłego dniacheeky


o co pytać?

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

wybrałam sobie kilka numerów do potencjalnych kierowników budowy, ale...jak będę dzwonić, o co mam pytać w odpowiedniej kolejności. O cenę, ile razy bywa? Jak z nim rozmawiać, podzielicie doświadczeniami?


wniosek o pozwolenie

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Tak, jutro wielki dzień! Jedziemy w końcu złożyć wniosek do starostwa. Pracę mamy nadzieję zacząć na wiosnę, ale z racji tego, że ja jak zwykle w gorącej wodzie kąpana, to już kombinuje (gdyby poszło gładko z pozwoleniem), jakby tu zrobić w tym roku chociaż same fundamenty. Hm...skończy się na tym, że zostanę oblana zimnym prysznicem i dostanę kolejną lekcję pokory. A może jednak się uda! :)


Pow. użytkowa: 114.5 m²
Pow. użytkowa: 117.2 m²
Pow. użytkowa: 116.2 m²
Pow. użytkowa: 150 m²