Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinepretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: INDYWIDUALNY
50114 odwiedzin | wpisów: 133, komentarzy: 1164, obserwuje: 72
 

dzień- no właśnie...powinnien być 370

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Zawsze wydawało mi się, że jestem dobra w liczeniu,ale czas chyba wrócić do podstawówki. W całym tym liczeniu uciekło mi około 10dni. 

26 marca minął dokładnie rok od wbicia łopaty. Leżeliśmy tak sobie na naszej skończonej podłodze w sypialni i nie mogliśmy w to uwierzyć, że rok temu było tu jeszcze pole. Ale nie, spokojnie...historią budowy zanudzać Was nie zamierzam :D Z ciekawostki powiem, że z powodu delikatnego lenistwa mojego męża, przymuszona byłam do szybkiego kursu kładzenia oraz cięcia paneli. Nie powiem, bo nawet mi się to spodobało i umiejętność tą wykorzystałam. Oczywiscie, wszelkiej maści docinanie przy drzwiach, robił on...:-) Sypialnia prezentuje się tak. blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plJeszcze trzeba zamontować listwy, no i wstawic meble, które mam nadzieję przyjdą po świętach. Panele są z fugą v, niesamowicie prosto je się kłądzie, w sumie ok 4 godz. I tak jak zastanawialiśmy się co dać do nastęnych pokoików, to teraz wiemy, że będą to panele z fygą v.


Udało nam się już zeszlifować co nie co, wygładzić co nie co, więc z niecierpliwością pytam- to jak zaczynamy kłaść gres? Patrzy, patrzy ten mój na mnie-a niech ci będzie, ale uczysz się przycinać płytki. Ok:D kto, jak kto,ale ja się nie nauczę. no cóż...niestety ten fach okazał się troszke za trudny. Płytki bardzo grubę i już niestety nie mialam tyle siły by je ciąć. 

Tyle co udało nam się zrobić blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plpo lewej łazienka, na wprost wejście do sypialni.

Jutro dalej do roboty.


Pozdrawiam, K.


Dzień 354- zaczynamy podłogi

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

....ale niestety dzisiaj zdjęć z podłogami nie będzie :) Dopiero je zaczniemy, tzn. ja będę malować, a Misiek układać gres. W sobotę otapetowałyśmy z mamą ścianę w sypialni.Pokój jest, więc przygotowany ostatecznie na ułożenie paneli. Prezentuje się takblog budowlany - mojabudowa.pl

tapeta jest szaro-srebrzysta w delikatne prążki, które tworzą, jak się na nie patrzy, delikatne koraliki. Musicie uwierzyć na słowo, jak z czerwienią w łazience ;-)


A tak poza tym wszystkim, to mamy już numer domu nadany :) I mimo, że odbioru jeszcze nie mamy, to gmina przysłała już nam dokumnet do uzupełnienia do podstawy naliczania podatku za dom, już od 1 marca. Hm....tak można?


Pozdrawiam


nie jestem różowa

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Ciężko było,ale starałam się by uchwycić naturalny kolor łazienki, niestety okno na południe i mocno słońce odbijało światło. Ale mam nadzieję,  że teraz widać tą ognistą czerwieńblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl

Montaż wanny musi niestety poczekać, aż inwestorka wejdzie w dziure z drabiną i porządnie umyje okno :)

Pozdrawiam


Dzień 346- o to ona...

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

....prawie skończona łazienka. blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plJeszcze trzeba wstawić wannę, zamontować baterię, powiesić lustro, złożyć szafkę i umywalkę, przyozdobić świtełkami, umyć okno (które mimo taśmy się usyfiło). Czyli mnóstwo pierdół, które zajmą cały dzień. Kolor na ścianie ogniste flamenco i lilia wodan. Chociaż tu na zdjęciu i w świetle wyszedł kolor bardziej różowy. NA żywo wyglada znacznie lepiej. Nie dam rady zrobić zdjęcia całości, gdyż ogranicza mnie ściana przed wejściem do łazienki.

A tak poza tym u nas. Skończyliśmy "prawie" poprawiać tynki. Tam gdzie już mogłam poprzyklejałam listwy.Sypialnia gotowa na panele i mam nadzieję, w przyszłym tygodniu zaczniemy układać podłogi. 

Przeprowadzka zostawiona na po świętach. Doszłam do wniosku patrząc na mojego przemęczonego Skarba, że nie ma co się spinać. Mieszkanie wynajęte od maja, więc mam nadzieję, że do tego czasu będzie już skończone, chociaż na tyle by zacząć mieszkać.

A... z innych wiadomości, dostaliśmy świadectwo energetyczne i zapotrzebowanie na energie w naszym domu wyszło 59,5 kw. Bardzo dobry wynik!


Pozdrawiam i lecę co u Was słychać, bo nie było mnie prawie miesiąc