Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinepretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: INDYWIDUALNY
50113 odwiedzin | wpisów: 133, komentarzy: 1164, obserwuje: 72

Dzień 321 - malowanie i wybór agd

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witajcie!

Wczoraj ostatecznie skończyłam malować kuchnie, oczywiście tak jak w przypadku wc nie odbędzie się bez poprawek,ale to już mega drobnica. Mój mąż się śmieje, że raz pędzęlkiem szarym,raz białym. Ciągle poprawiam ;)blog budowlany - mojabudowa.plteraz już czekam grzecznie na podłogę i oczywiście meble i agd. 

A jeśli chodzi o wybrór agd, to mamy wybraną lodówkę, zmywarkę i piekarnik. Na płytę nie możemy się zdecydować. I tak sprzęt będziemy kupować na ostatnią chwilę. 

Lodówkę wybraliśmy samsung-wysyłka 48h blog budowlany - mojabudowa.plto w zasadzie miłość od piewrszego wejrzenia,więc inne już mi się nie podobały.


Zmywarka Bekoblog budowlany - mojabudowa.plZ panelem zakrytym. Podobno zużywa tylko 7litrów na cykl! Zobaczymy!


Piekarnik Beko blog budowlany - mojabudowa.plchciałam biały, żeby pasował do mebli. Ciężki był to wybór,ale ten ma mnóstwo funkcji, a przy tym rozsądną cenę. 


A tak poza tym hydraulik w końcu do nas dotarł, zamontował kaloryfer w łazence i rurki z zakończeniem pod kran. Tak więc, zaczynamy w wekend akcję pod tytułem "łazienka" :Dblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl


Dzień 318 - szarość tynków znika

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Bardzo pracujący piątek i sobota. Kończymy powoli wygładzać śniany tynkiem maszynowym, znika ta szarość i krzywe zrobione tynki. Miś się stara wszystko wyprostowąć. Został jeszcze salon i za 2 tyg zaczynamy kłaść podłogi. Zostaną nam jeszcze 2 pokoje, ale je zostawimy na sam koniec, pewnie jak się już przprowadzimy. Jeszcze nie dawno wyglądało to tak blog budowlany - mojabudowa.pla teraz wygląda takblog budowlany - mojabudowa.plPrzykleiłam też listwy styropianowe przysufitowe dla wyrównania, ściany z sufitami były tak kwrzywe, że musiałam wszędzie zaprawiać masą gispową. Rewelacji może nie ma,ale na pewno jest lepiej,  jeszcze się pomaluje :) W sypialni pękła nam ściana wzdłuż kabla,więc mąż skuł to miejsce, zaprawił siatką z gipsem i teraz musimy tą dziurę wyrównać. 

Reszta domku prezentuje się takblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plsprawne oko zauważy oryginalny kinkiet i nasze oryginalne drzwi do garażu:D

a już po niedzieli...mam nadzieję...zamawiam kuchnie. Mniej więcej bedzie wyglądać blog budowlany - mojabudowa.plNasza będzie miała białe fronty i szare korpusy. Czas oczekiwania od 4 do 6 tygoni. Więc mam nadzieję, że do 1 kwietnia przyjdzie :) Wybraliśmy już sprzęt agd i oświetlenie,ale o tym może innym razem.

Pozdrawiamy!


W końcu nie samą budową człowiek żyje :)

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Co by tradycja pozostała tradycją, tak i w tym roku usmażyłam faworki! Ulubione, specjalnie dla mojego Misia, by miał siłę na wykończenie domku :) 

Wszystkim faworkożercom życzę Smacznego!blog budowlany - mojabudowa.pl


Pow. użytkowa: 136.2 m²
Pow. użytkowa: 126.1 m²
Pow. użytkowa: 134.82 m²
Pow. użytkowa: 106.5 m²