Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinepretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: INDYWIDUALNY
50115 odwiedzin | wpisów: 133, komentarzy: 1164, obserwuje: 72
 

Dzień 208- 10 min organizacji

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Skąd ten tytuł? Otóż wczoraj rano dostaliśmy telefon,że piec ma przyjechać jutro (tzn, dzisiaj) i potrzeba podjechać jak najbliżej domu, ciężkie bydle, a u nas na wprost mnóstwo gruzu. 10min wystarczyło mojemu Miśkowi, by zorganizować koparkę i wywóz gruzu. Przez tyle czasu nie mogłam się naprosić, by uprzątnąć ten gruz (niestety nie dawał się na podjazd), a piec był taką mobilizacją. Pan koparkowy od razu rozgarnął nam z tyłu domu humus, nazywany przez nas pieszczotliwie górką szczęśliwicką ( ze wzgledu na rozmiar). Zapomniałam jak wielka jest ta nasza działeczka. Jeszcze zostaje uprzątnąć nam żwir, zniknie piach i będzie ekstra.
Słupy z przodu ukończone. Pan kończy tył i zaczyna wykańczać nadproża.
A tak się prezentuje domek na dzień dzisiejszyblog budowlany - mojabudowa.pl

Może w tej chwili nie zauważycie aż takiego porządku, gdyż leża na działce nasze cegły na ścianę w salonie,ale na żywo robi wrażenie.
Mamy już domek podłączony na stałe, więc już nie zabijamy się jak wychodzimy po ciemku. Przyjechał też piec, w czwartek lub w piątek pan hydraulik zrobi pierwszy rozruchlaugh Niby nie jest tego wiele,ale mimo wszystko gęba się raduje.

Pozdrawiam i idę zobaczyć co nowego u Waslaugh

Dzień 206 - idzie jak krew z nosa

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Witamy ponownie! W końcu udało mi się znaleźć czas na "moją budowę".
Murarze powoli kończą, ale przyjechali z tygodniowym opóźnieniem. Szczerze już mam ich dosyć. Marzę o w miarę czystych oknach i porządku przed domem.
W domku powoli płytkujemy. łatwo nie jest, ponieważ ściany nie są proste. Tynki okazały się wielkim rozczarowaniem, byłam mocna ślepa, jak je odbierałam. Nie wiem, chyba cieszyłam się z tego, że są. Wynik jest teraz taki,że trzeba nadrabiać klejem,a tam gdzie będziemy malować, delikatnie zaciągam tynkiem z worka. Ciężka robota,ale niestety, tego co mamy na  ścianach nie da się malować. Panowie od tynków tynkując poddasze, uszkodzili nam dachówkę nad wejściem nad kotłownią. Oczywiście zadzwoniliśmy do nich, przeprosili nas, obiecali przyjechać, naprawić szkody i...jadę tak już miesiąc. Ech...niestety musieliśmy dokupić dachówkę nad ten daszek. 5stów w plecy. Jedno dobre, że z powrotem założy nam ją nasz murarz. Tamtą i tak musiał ściągnąć, by dostać się do elewacji,więc nową nam założy w zamian.
 W tym tygodniu, będziemy mieli w końcu podłączony dom na stałe do prądu, bo w tej chwili tylko go prowizorycznie na czas robót podłączamy. Przyjeżdża do nas także nie długo piec. Czas najwyższy, bo pogoda się robi coraz paskudniejsza. Dzisiaj w domu mieliśmy 6st.
Postępy na dzień dzisiejszy :

Elewacja skończona, zostały słupy i podbitkablog budowlany - mojabudowa.pl
blog budowlany - mojabudowa.pl
blog budowlany - mojabudowa.pl

Przyjechały także płytki do kuchni na podłogę. Będą ceglane.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Kontakty już założonesmiley  Na ścianach w kuchni widać nasze "nowe tynki"blog budowlany - mojabudowa.pl

A o to płytki w kotłowniblog budowlany - mojabudowa.pl
blog budowlany - mojabudowa.pl

Na wykończenie mamy weekendy, więc wolno idzie. Nie długo mały urlopik męża, więc mam nadzieję, że trochę nadrobimy. Nie raz po tym jak byłam tynkarzem, glazurnikiem,czy kto tam jeszcze, zastanawiam się, czy my wykańczamy dom, czy on naslaugh

Dzień 182 czas na wykończenia

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Oficjalnie zmieniań etap budowy na wykończenia. Panowie elewację powoli kończą. Co prawda nie wyrobią się ze wszystkim do jutra, ale większość prac jest zrobionych, 6 października wrócą ponownie. Tak im się spodobał nasz dom, że dziś, nasz majster stwierdził, że on przyjeżdża na parapetówkęwink
A tak się prezentuję nasz domek od "ogrodu" (brakuje kinkietów i obmurowanych słupów)blog budowlany - mojabudowa.pl
W przyszłym tygodniu zamawiam parapety i drzwi wewnętrzne, na które będę musiała poczekać ok 6 tyg, bo oczywiście zachciało mi się białychlaugh

I pomyśleć,że 26 września minęło dokładnie 6 miesięcy od wbicia łopaty.
Pozdrawiamyyes