Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinepretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: INDYWIDUALNY
50372 odwiedzin | wpisów: 133, komentarzy: 1164, obserwuje: 72

dzień- no właśnie...powinnien być 370

autor: pretaporter blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Zawsze wydawało mi się, że jestem dobra w liczeniu,ale czas chyba wrócić do podstawówki. W całym tym liczeniu uciekło mi około 10dni. 

26 marca minął dokładnie rok od wbicia łopaty. Leżeliśmy tak sobie na naszej skończonej podłodze w sypialni i nie mogliśmy w to uwierzyć, że rok temu było tu jeszcze pole. Ale nie, spokojnie...historią budowy zanudzać Was nie zamierzam :D Z ciekawostki powiem, że z powodu delikatnego lenistwa mojego męża, przymuszona byłam do szybkiego kursu kładzenia oraz cięcia paneli. Nie powiem, bo nawet mi się to spodobało i umiejętność tą wykorzystałam. Oczywiscie, wszelkiej maści docinanie przy drzwiach, robił on...:-) Sypialnia prezentuje się tak. blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plJeszcze trzeba zamontować listwy, no i wstawic meble, które mam nadzieję przyjdą po świętach. Panele są z fugą v, niesamowicie prosto je się kłądzie, w sumie ok 4 godz. I tak jak zastanawialiśmy się co dać do nastęnych pokoików, to teraz wiemy, że będą to panele z fygą v.


Udało nam się już zeszlifować co nie co, wygładzić co nie co, więc z niecierpliwością pytam- to jak zaczynamy kłaść gres? Patrzy, patrzy ten mój na mnie-a niech ci będzie, ale uczysz się przycinać płytki. Ok:D kto, jak kto,ale ja się nie nauczę. no cóż...niestety ten fach okazał się troszke za trudny. Płytki bardzo grubę i już niestety nie mialam tyle siły by je ciąć. 

Tyle co udało nam się zrobić blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plpo lewej łazienka, na wprost wejście do sypialni.

Jutro dalej do roboty.


Pozdrawiam, K.


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49856
Liczba wpisów:206956
Liczba komentarzy:874897
Liczba zdjęć:765164
Użytkownicy online:519